игор спасов

Пронајдени се 19 резултати на тема „игор спасов“
Вести

Заев за бегството на убиецот на Мартин Нешкоски дознал од медиумите: Очекувам МВР да утврди каде е Игор Спасов

Бегањето на Игор Спасов, убиецот на Мартин Нешкоски, ја разбрани јавноста. Социјалните мрежи вријат од коментари, а по молкот на надлежните,...
Вести

„СДСМ да одговори каде е сега убиецот на Нешковски и дали заради неговата блискост со Заев не ја издржува казната во Идризово“

Зоран Заев мора кривично да одговара за поттикнување. Со објавената интегрална снимка се гледа дека докажаниот манипулатор и лажго...