игор којиќ

Пронајдени се 29 резултати на тема „игор којиќ“
Познати

Игор Којиќ познатата актерка ја остави поради Северина: Биле во тајна врска, а тој не бил единствениот кој ја оставил неа за Хрватка (ФОТО)

Северина и Игор Којиќ официјално се разведоа пред неколку дена  во граѓанскиот суд во Загреб. -Одлуката за развод ја донесовме заедно,...
Познати

Оваа убавица остана со скршено срце кога Игор ја остави за Северина: Сите ја знаете актерката која беше многу заљубена (ФОТО)

Поранешната девојка на Игор Којиќ беше скршена кога фудбалскиот менаџер ја остави поради Северина. Иако тогаш приказната за пропаѓањето...
Познати

Игор Којиќ дошол пред станот на Северина, а за тоа што го направила таа зборуваат сите соседи- ова е другото лице на пејачката

Законскиот сопруг на Северина, Игор Којиќ заминал во Загреб за да ја посети сопругата. Тој отишол со образложение да ги разјаснат работите...
Познати

Сега е дефинитивно крај: Северина откако го направи ова, фановите се уверија дека пејачката повеќе нема љубов за Игор Којиќ (ФОТО)

Пејачката Северина Којиќ и нејзиниот сопруг Игор Којиќ веќе не зборуваат со месеци, но не живеат ниту заедно. Во јавноста се уште се...
Познати

Северина веќе не крие дека брачниот кревет и е празен- по овој доказ фановите се уверија дека таа се развела од Игор Којиќ (ФОТО)

Повеќе од јасно е дека Северина и нејзиниот сопруг Игор Којиќ повеќе не се заедно. Медиумите иако со месеци шпекулираат, доказите ги...
Познати

Кеба веќе не молчи, откри дали неговиот син и Северина се разведуваат: Овие зборови уште долго ќе ги памети пејачката која му е снаа

Северина Којиќ неколку месеци престојува во Хрватска, додека нејзиниот сопруг Игор времето го поминува в о Белград. Дека за нивниот...
Познати

Северина се појави на плажа, но не беше сама- од оваа глетка веднаш ќе ви стане јасно дека парот се разведува (ФОТО)

Хрватските медиуми веќе на големо со месеци пишуваат дека Северина и Игор повеќе не се заедно. Сепак по сите овие месеци доказот излезе...
Познати

По Инстаграм драмата помеѓу Северина и Игор веќе се е јасно: Којиќ сподели фотографија и потврди, „ова не се мери со лајкови“

Долго се зборуваше дека во бракот на Игор и Северина не цветаат рози, па во еден момент и се отследиле еден со друг на социјалните мрежи. После...