игор јанушев

Пронајдени се 507 резултати на тема „игор јанушев“
Вести

Јанушев: За три години СДСМ видовме многу зло, уништивање на нашата држава, затоа им порачуваме ќе одговараат за сите злодела

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев и носител на листата на кандидати за пратеници во ИЕ 3 вечерва од Делчево рече заминуваат...
Вести

Јанушев од Берово: Заев и СДСМ жестоко ќе паднат, народот е цврсто решен да победи и да се ослободи од тригодишната  тортура

Три ипол години живееме во време на криминал, корупција, уцени, закани, тортура од страна на Заев и СДСМ кон сопствениот народ. Но, доста...
Вести

Јанушев: Здравствениот кадар ќе го вратиме со зголемување на платите, нови болници, подобри услови и континуирано инвестирање во човечкиот капитал во здравството

На денешната дебата во „Отворено студио“ во Телевизија 24, генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ и Носител на листата на пратеници во Третата...
Вести

Јанушев: Здравствениот кадар ќе го вратиме со зголемување на платите, нови болници, подобри услови и континуирано инвестирање во човечкиот капитал во здравството

На денешната дебата во „Отворено студио“ во Телевизија 24, генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ и Носител на листата на пратеници во Третата...