ибица

Пронајдени се 11 резултати на тема „ибица“
Познати

Ѕвездата на ПСЖ ги остави жената и децата за оваа секси келнерка- нејзините гради и испаднаа од бикинито додека фудбалерот спиеше

Марко Верати се опуштил на плажа, а папараците веднаш го забележале тоа. Откако заврши сезоната, најголемите фудбалски ѕвезди разотидоа...
Занимливости

Пијана патничка им играла на патниците и им ги покажувала градите, па настанала тепачка, а тоа што се случило на крајот ќе ве стаписа (ВИДЕО)

Во авион на летот за Ибица се случила голема тепачка откако една патничка им играла на патниците и им ги покажувала градите. Инцидентот...
Познати

Папараците пронајдоа каде се крие Меси по СП, но откако ги забележаа бујните гради на неговата сопруга на се заборавија (ФОТО)

Легендата на Аргентина Лионел Меси по завршувањето на мундијалот во Русија реши да замине далеку од очите на јавноста. @daniellasemaan @cescf4bregas...