хумор

Пронајдени се 6 резултати на тема „хумор“
Познати

Вистинска приказна за хуморот на кралицата Елизабета Втора, еве како реагирала кога американски туристи не ја препознале

Многумина зборуваат дека кралицата Елизабета Втора знаела добро да се шегува, а за нејзиниот хумор по повод одбележувањето на 70 годишниот...