хотели

Пронајдени се 18 резултати на тема „хотели“
Фудбал

УШТЕ ЕДНАШ ЈА ПОКАЖА СВОЈАТА ГОЛЕМИНА: Роналдо своите луксузни хотели ги пренаменува во болници за заразените од коронавирусот

Кристијано Роналдо со години вложува во својот ланец на хотели КР7, а сега своите хотели во Португалија одлучил да ги пренамени за потребите...