хорхе македа

Пронајдени се 5 резултати на тема „хорхе македа“
Ракомет

Тие се еден најпознатите ракометни парови: Запознајте ја сопруга на вардаровиот херој од Кил Хорхе Македа (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Заминувањето на Алекс Дујшебаев многумина претпоставуваа дека ќе биде голем проблем за Вардар оваа година, меѓутоа Хорхе Македа, кој...