хонорар

Пронајдени се 3 резултати на тема „хонорар“
Познати

Хонорарот од настапот на Нова година ќе го донира- кога ќе дознаете за колкава сума станува збор и каде ќе одат парите ќе ви се згрее срцето

Пејачката Јелена Карлеуша целиот хонорар од настапот на Нова година 2020 ќе го донира во добротворни цели, пренесува српски Телеграф. Тие...
Познати

Лепа Брена пристигна во Црна Гора за Новата година и еве што прво направи, а од нејзиниот хонорар ќе ви се слоши (ФОТО)

Една од најголемите фолк ѕвезди Лепа Брена новата година ќе ја дочека во Црна Гора во еден луксузен хотел. Таа пристигна денеска и веднаш...