хирурзи

Пронајдени се 4 резултати на тема „хирурзи“
Вести

Хирурзите во ГОБ „8 Септември“ излегуваат на протест: Другите болести на пациентите не исчезнуваат поради пандемијата

Хирурзите во болницата ГОБ „8 Септември“ в понеделник ќе го искажат своето незадоволство поради проблемите со функционирањето на...