хемотерапија

Пронајдени се 5 резултати на тема „хемотерапија“
Вести

Им кажа збогум на хемотерапиите: Ѓурѓица силно удри на ѕвончето, за сите да ја слушнат нејзината победа (ФОТО)

Малата Ѓурѓица со силно ѕвонење на ѕвончето во Детската клиника во Скопје, ја прослави својата победа и крајот на болеста. Таа пред неколку...