хелена папаризу

Пронајдени се 3 резултати на тема „хелена папаризу“
Познати

Кога победи имаше само 23 години и беше згодна и слаба – Хелена Папаризу денес има 40 години и изгледа непрепознатливо (ФОТО)

Грчката пејачка и победничка на Евровизија во 2005-та година Хелена Папаризу денеска има 40 години и се уште се занимава со музика. Таа...
Познати

Беше една од најпосакуваните која победила на Евровизија на 23 години – лицето на Хелена Папаризу не старее, еве како изгледа денес (ФОТО)

Грчката пејачка и победничка на Евровизија во 2005-та година Хелена Папаризу денеска има 39 години и се уште се занимава со музика. Таа...
Познати

На 23 години палеше и жареше на евровизиската сцена и победи- денес Хелена Папаризу изгледа посериозно и непрепознатливо (ФОТО)

Грчката пејачка и победничка на Евровизија во 2005-та година Хелена Папаризу денеска има 38 години и се уште се занимава со музика. Таа...