Хазби Лика

Пронајдени се 10 резултати на тема „Хазби Лика“
Вести

Сагата продолжува: Откако братучед на Хазби Лика го избркал Стојанче Ангелов од кафетерија тој му порача „Овој пат се спаси“ (ФОТО)

Сагата продолжува откако претходно објавивме дека медиумите на албански јазик пишуваа дека братучед на вице-премиерот задолжен за...
Вести

Скандал и алчност: Спасовски, Шекеринска и Анѓушев си ги покачуваат платите, малку им се 80.000 денари, бараат уште 8.000

До Собрание бил доставен предлог закон за покачување на платите на вицепремиерите за 8.000 денари, информира Макфакс. Со измените на Законот...