хари локвенец

Пронајдени се 5 резултати на тема „хари локвенец“
Вести

ВМРО-ДПМНЕ: Локвенец пред да излегува на пресконференции треба подетално да ја праша својата шефица за хаосот во кој ја втурна одбраната

Радмила Шекеринска и СДСМ ја имаат зацрнето македонската одбрана. Армијата служи за потсмев поради неодговорноста и аматеризмот на...
Вести

Милошоски до Локвенец: СДСМ и како опозиција ги уриваше македонските преговарачките позиции за името во преговорите со Грција

Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски во своето гостување во емисијата „Отворено“ на телевизија Алфа во дебата со пратеникот...