груби

Пронајдени се 5 резултати на тема „груби“
Вести

Дефинитивно не биле точки и запирки на Дескоска: Груби се пофали дека успејале да го вметнат Бадентер и употребата на албанскиот јазик во ЗЈО!

Потпретседателот на ДУИ, на денешната прес конференција и официјално објави дека во новиот закон за Јавно обвинителство се прифатени...