гроб

Пронајдени се 29 резултати на тема „гроб“
Познати

Потресни моменти: Јелена во очајна состојба на гробот на својата мајка, погледнете како денес изгледа пејачката (ВИДЕО)

Дивна Карлеуша почина на 3-ти март по долга битка со тешката болест. Нејзината смрт најтешко ја поднесе ќерката Јелена Карлеуша. Таа...
Познати

И еден месец по трагедијата семејството не престанува да се шокира- еве што беше пронајдено на неговиот гроб денеска (ФОТО)

И еден месец по смртта на легендарниот пејач Шабан Шаулиќ обожавателите не можат да се помират со неговото ненадејно заминување од...
Познати

ТАГА ДО НЕБОТО: Карлеуша го посети гробот на својата мајка на 8-март, кога ќе видите што и донесе за подарок ќе се наежите (ФОТО)

Јелена Карлеуша рано утрово го посети гробот на својата мајка по повод 8-ми март. Пејачката со својот автомобил пристигна на гробиштата...
Познати

Карлеуша објави фотографија од гробишта: Цела во бело со насмевка на лицето и ружа во раката покажа кого погреба (ФОТО)

Најновата објава на пејачката Јелена Карлеуша на социјалните мрежи направи вистински хаос и паника. Станува збор за фотографија на...
Познати

Никој не знае кој го оставил: Семејството покрај гробот на Шабан го пронајде овој детал, Гордана почнала да плаче на цел глас (ФОТО)

Семејството Шаулиќ, блиски роднини и пријатели утрово го посетија вечното почивалиште на кралот на народната музика. Гробното место...
Живот и стил

ФОТО: Облече невестински фустан на денот на венчавката и отиде на неговиот гроб, а тоа што следуваше таму ќе ви го распука срцето

Џесика Падгет од сојузната американска држава Индијана го наежи светот со нејзините емотивни свадбени фотографии. На фотографиите...
Познати

Солзите сами ќе ви течат: Вељко објави фотографија од гробот на Аркан, а пораката што ја напиша е повеќе од емотивна (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ синот на фолк дивта Цеца, веќе со години живее без татковата фигура. Дека болката од загубата на родителот не поминува,...
Вести

Тагуваа по починатата девојка, а кога го видоа нејзиниот гроб останаа во шок: Нејзиниот татко претерал, мислеле дека халуцинираат (ФОТО)

Жителите на рускиот град Уфа, останале во шок откако забележале споменик во форма на Ајфон на локалните гробишта. Бизарниот споменик,...
Занимливости

Наместо во гроб во базен: Носејќи го мртвото телото изгубија рамнотежа, а потоа семејството го доживеа најголемиот шок (ВИДЕО)

Виде снимка на која се гледа како четворица луѓе ги носат посмртните останки на еден човек го заобиколи светот за само неколку часа. Телото...