греење

Пронајдени се 10 резултати на тема „греење“
Вести

Зимата го изненади СДСМ: Студентските домови ги оставија без греење, откако им се донираше нафта се пофалија дека ја обезбедиле

Иако СДСМ во нејзината програма ветуваше целосно подобрување на условите на студентите преку изградба на студентски град со нови студентски...
Вести

Здравков: Несериозниот однос на менаџментот ја остави штипската болница без греење во најстудените денови

Срамно и недостоинствено е здравството во нашиот град, истакна на денешната прес-конференција Љубе Здравков, советник во Совет на Општина...