гради

Пронајдени се 28 резултати на тема „гради“
Познати

На Рада Манојловиќ ќе и испаднеа градите од градникот- по интервенцијата таа умешно се насмеа пред камерите (ВИДЕО)

На едно снимање на новогодишна емисија познатата српска пејачка Рада Манојловиќ дојде во провокативно издание со што предизвика вистински...
Фудбал

Со фудбалот не може да се пофали, но со неа се гордее: Сопругата на капитенот на Кардиф ги има најголемите гради во Премиер лигата

Шон Морисон веројатно не е играч кој ќе се памети. Тој ја започна својата кариера во Плајмаут, а играл и за Свиндон Таун, Саутенд Јунајтед,...
Познати

Поглед од милион долари: Лила се фотографираше во хотелска соба во Дубаи, а во преден план се најдоа нејзините гради

Познатата водителка Лила Филиповска овие денови е на заслужен одмор во Дубаи. Таа секојдневно ги чести фановите со фотографии од патувањето,...
Познати

ФОТО: Дара БуБа Мара се преполови – вака изгледа со 10 килограми помалку, но фановите загрижено ја прашаа „што се случува со твоите гради?“

Пејачката Дара Бубамара Ослабе 10 килограми, а фотографија од новиот изглед веднаш сподели со фановите на Инстаграм. Таа се стопи, а фановите...
Познати

Кендал секогаш заведува , но сега се одлучи за премногу храбар фустан: Од овој детаљ кај нејзините гради, сите подзинаа (ФОТО)

Kендал Џенер важи за еден од најбараните модели во светот, а каде и да се појави таа не останува незабележана. Во вторникот, Кендал беше...
Познати

Веќе беше доцна: Минијатурното деколте не го издржа енергичниот настап на пејачката, па се помири дека и отпаднаа џиновските гради (ВИДЕО)

Познатата пејачка Ники Минаж на фестивалот „Made in America“ во Филаделфија имаше енергичен настап кој нејзиниот фустан не можеше да го поднесе...
Познати

Нејзините џиновски гради ќе ве хипнотизираат: За Дара Бубамара не постои бикини кое ќе и ги собере нејзините силикони (ФОТО)

Популарната српска пејачка Дара Бубамара ги покажа своите раскошни облини во бикини. Фолк пејачката ги запали социјалните мрежи со...
Познати

Откако преживеа пекол, време е за уживање: Беквалац им се врати на старите навики и ги покажа големите мокри гради на базен (ФОТО)

Откако пејачката Наташа Беквалац пред неколку месеци се породи и преживеа вистинска драма, претепувајќи ја сопругот тешко го преброди...
Познати

Од крупниот кадар ќе ви се заврти во главата: Дара Бубамара облече помало бикини, па градите си го направија своето (ФОТО)

Фолк пејачката Дара Бубамара спаѓа во најатрактивните жени на естрадата, а нејзините облини ги воодушевуваат мажите. Пејачката често...
Познати

Нема да може да ја погледнете во очи од големите гради- Дара Бубамара се фотографираше во брутално секси бикини (ФОТО)

Познатата српска пејачка Дара Бубамара важи за една од најатрактивните жени на балканската естрада, а со своите провокативни фотографии...
Познати

Мажите низ целиот свет му завидуваат: Сопругата на Синиша Михајловиќ облече бикини и ги покажа џиновските гради (ФОТО)

Сопругата на Синиша Михајловиќ во петтата деценија од својот живот изгледа повеќе од фантастично, а на овие фотографии и завидуваат...
Занимливости

Куче не престанувало да ја гледа девојката во гради, а таа поради тоа ќе заврши во затвор: Се почнало кога поминала покрај него

20 годишната Британка Клои Џонс ќе заврши во затвор затоа што едно куче не престанувало да гледа во нејзините гради. И тоа додека веќе...
Познати

Раста ја испровоцира Ана- и ги снимаше бујните гради во костим за капење, а тоа што следуваше потоа ја налути пејачката (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ и Раста уживаат во својата љубов, но овој пат без ќерката Тара без која скоро и никаде да не одат. Парот овој пат...
Познати

Фановите подзинаа- пејачката која пред неколку години остана вдовица облече претесно бикини, а градите едвај ги собра во него (ФОТО)

Пејачката Гога Секулиќ со својот свршеник овие денови ужива далеку од очите на јавноста. Парот се упати на Кипар од каде пејачката веднаш...