гостин

Пронајдени се 8 резултати на тема „гостин“
Занимливости

ВИДЕО: Уживаше на албанска свадба, па сакаше да даде бакшиш на музиката- кога се фати за џебот, се предомисли и стана хит на Балканот

Албанските свадби се познати по преполните софри. На една таква свадба, гостин сакал да подари пари на софра, но во видеото кое стана...