горно лисиче

Пронајдени се 5 резултати на тема „горно лисиче“
Вести

Мицкоски во Горно Лисиче: ВМРО-ДПМНЕ има план, работи на програма која ќе биде најдобрата и најпрецизно подготвена досега

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски денес беше во посета на Горно Лисиче каде оствари средба со граѓаните. -Сите до еден ја споделуваат...