горан милевски

Пронајдени се 8 резултати на тема „горан милевски“
Економија

Министерот Милевски несвесно откри дека Заев лаже: Во чии џебови ќе завршат минимум 50 милиони евра од поврат на ДДВ?

Министерот за локална самоуправа, Горан Милевски, денес беше во Битола за да ја промовира мерката „Поврат на 15 отсто од пресметаниот...
Вести

Милевски удри по СДСМ: Не ја прашаа опозицијата за промена на името, а за една изборна единица морало да се консултираат

Претседателот на ЛДП Горан Милевски во гостувањето во Отвореното Студио 1, на ТВ 1, ја нападна коалиционата партија СДСМ и отворено изрази...