Голф

Пронајдени се 12 резултати на тема „Голф“
Вести

ТРАОРНО ВИДЕО ОД ИЗВЛЕКУВАЊЕТО НА ТЕЛОТО – по пет дена потрага, еве каде беше пронајдено младото момче кое во Вардар падна со „Голф“ (ВИДЕО)

Во водите на реката Вардар е пронајдено безживотното тело на кумановецот Ердон Рамадани, кој на 27 септември имаше несреќа кај селото...