гоце чакаровски

Пронајдени се 3 резултати на тема „гоце чакаровски“
Вести

Почина 23-годишниот Борче Проданов: Умре во хаосот на здравството со коалиционите преговори- Ќе има ли одговорност на Заев, Ден Дончев и заменик министерот на СДСМ?

Младиот Борче Проданов од Валандово, за чие лекување изминатиов период се собираа донации од хумани граѓани и се одржаа голем број на...