гоца тржан

Пронајдени се 29 резултати на тема „гоца тржан“
Познати

Се заколна на вечна љубов: Се омажи Гоца Тржан, сакаше да сокрие, но за тоа што го носеше наместо фустан ќе се зборува уште долго

Пејачката Гоца Тржан и Раша Новаковиќ, тајно ја организираа црковната венчавка. Пејачката се огласи на својот Инстаграм профил, и сподели...
Познати

На себе имаше само парфем и тетоважа: Гоца Тржан т*плес на плажа, од глетката ќе се препотите во истиот момент (ФОТО)

Пејачката Гоца Тржан ги запали социјалните мрежи со новата топлес фотографија. Имено, пејачката на својот Инстаграм објави фотографија...
Познати

ФОТО: Неколку дена по убиството Гоца Тржан замина далеку од очите на јавноста, a тоа што му го посвети на својот сопруг ќе ве расплаче

Кумот на пејачката Гоца Тржан и нејзиниот сопруг Раша Новаковиќ пред неколку дена беше убие, а пејачката со денови не може да се освести...
Познати

Семејна трагедија ја остави во шок пејачката: Гоца Тржан неутешна за убиството, тој ни на мравка не би згазнал (ФОТО)

Шеесет и шест годишниот Митар Вуковиќ од Нови Сад го убил 28-годишниот Марио Тртиќ од Ѓурѓева, венчан кум на српската пејачка Гоца Тржан...