гоца божиновска

Пронајдени се 12 резултати на тема „гоца божиновска“
Познати

Сватовите на Цеца не ги штедат парите: Еве што ќе добие синот на српската пејачка со македонско потекло во миразот вреден 250 илјади евра

Сестрата на Богдана Ражнатовиќ, Бојана Родиќ која е бремена од своето момче Мирко Шијан кој е син на познатата српска пејачка Гоца Божиновска...
Познати

Повторно свадба во семејството Родиќ- идната свекрва со македонско потекло еве што и порача на сестрата на Богдана (ФОТО)

Синот на српската пејачка со македонско потекло Гоца Божиновска за српските медиуми изјавил дека наскоро ќе се жени со сестрата на...
Познати

Сестрата на Богдана бремена: Пејачката со македонско потекло ќе стане баба, веќе се запознала и со мајката на снаата? (ФОТО)

Откако вчера во српските медиуми се појавија информации во врска со девојката на синот на пејачката со македонско потекло Гоца Божиновска,...
Познати

Кога сестрата на Богдана ќе се мажи за синот на пејачката со македонско потекло ќе се трошат милионите од неговиот сомнително убиен татко

Синот на Гоца Божиновска која потекнува од Македонија веќе подолго време е во врска со сестрата на Богдана Родиќ. Српските медиуми веќе...
Познати

ФОТО: Сестрата на Богдана веќе јавно се бакнува со синот на оваа позната пејачка, а нејзината мајка имаше што да и порача на идната сваќа

Мајката на Богдана Родиќ, Даниела Родиќ која пред неколку дена се реализираше во улога на баба, за телеграф.рс вели дека плачела кога...
Познати

Српската пејачка со македонско потекло има ќерка бомба: Завршила најтежок факултет со 10-ка, а мажите ретко „положуваат“  кај неа (ФОТО)

Српската фолк пејачка Гоца Божиновска од бракот со композиторот Раде Вучковиќ ја има ќерката Јелена Вучковиќ која исто како и својата...
Познати

Сите ми се јавуваат и ми честитаат: Српската пејачка со македонско потекло откри во каков однос е нејзиниот син со сестрата на Богдана (ФОТО)

Во екот на шпекулациите дека синот на српската пејачка со македонско потекло Гоца Божиновска е во врска со сестрата на Богдана Родиќ,...
Познати

Сестрата на Богдана Родиќ објави срамотно видео од нејзиното момче по боксерки- неговата мајка е позната пејачка со потекло од Македонија

Сестрата на Богдана Родиќ која му е сопруга на Вељко Ражнатовиќ, Бојана Родиќ сподели фотографии од своето момче во долна облека.   View...
Познати

Автомобилот на српската пејачка со македонско потекло излетал од патот, удрил во електричен столб и се запалил! (ФОТО)

Автомобил од марката „Форд Фиеста“ во сопственост на српската пејачка со македонско потекло Гоца Божиновска излетал од патот, удрил...
Познати

Кога забременила од оженет маж била ученичка во средно: Ова е ќерката на познатата пејачка која исто така е пејачка (ФОТО)

Српската пејачката Гоца Божиновска се остварила како мајка уште во средношколските денови, а јавноста речиси да не знае кој е таткото...
Познати

Ги разочара девојките: Фолк пејачката Гоца Божиновска проговори за проблематичниот син и неговиот љубовен живот (ФОТО)

Синот на фолк пејачката Гоца Божиновска, Мирко Шјан, е познат во јавноста како момче кое често прави скандали. Неколку пати до сега Гоца...