гласачко ливче

Пронајдени се 6 резултати на тема „гласачко ливче“
Вести

Медиумите на албански објавуваат фотографирани гласачки ливчиња- презема ли некој мерки во избирачките места? (ФОТО)

Албанскиот портал Медиал.мк објави фотографирано гласачко ливче на кое двајцата кандидати се пречкртани, а додаден е и заокружен непостоечкиот...