гласачки ливчиња

Пронајдени се 5 резултати на тема „гласачки ливчиња“
Вести

Гласачките ливчиња ќе бидат без „Северна“: Ќе стои знамето, имињата и редните броеви на кандидатите со симболите на партиите

Претставниците на Државната изборна комисија, под силно полициско обезбедување, денеска од битолската печатница го подигнаа доверливиот...