ѓубре

Пронајдени се 21 резултати на тема „ѓубре“
Вести

КУРИР анкета во Клинички центар: Хаосот со автомобилите тапка во место, проблемот со ѓубрето во кое се дават пациентите непроменет

Екипата на КУРИР денеска беше во обиколка на Клиничкиот центар „Мајка Тереза“ во Скопје, за хаосот со автомобили кој владее таму и...
Вести

Дива депонија никна покрај центарот за деца со церебрална парализа во Центар, Богдановиќ со месеци не го чисти ѓубрето (ФОТО)

Загрижени граѓани до редакцијата на КУРИР испратија фотографии од општина Центар кои се повеќе од загрижувачки. Станува збор за големо...