гинис

Пронајдени се 6 резултати на тема „гинис“
Занимливости

Оваа жена ја има најголемата уста во светот, луѓето не им веруваат на своите очи кога ќе ја видат

Американката Саманта Рамсдел го собори Гинисовиот рекорд за најголема женска уста во светот. Како што беше објавено на официјалната веб-страница на...