гинекологија чаир

Пронајдени се 7 резултати на тема „гинекологија чаир“
Вести

Три родилки со коронавирус во гинеколошка болница Чаир, криеле контакти, а 18 медицински лица завршиле во изолација

Три родилки кои се породиле во скопската гинеколошка болница Чаир,не кажале дека имале контакт со позитивен на КОВИД-19, а потоа се докажало...