герет бејл

Пронајдени се 24 резултати на тема „герет бејл“
Познати

Свекорот му е во затвор, баџанакот пронајден мртов, дедо му вмешан во трговија со дрога- сега се е јасно зошто Бејл ја откажа свадбата

Фудбалерот на Реал Мадрид Герет Бејл е присилен да ја одложи венчавката со својата свршеница Ема Рис Џонс, поради семејни проблеми. Венчавката...