геге демировски

Пронајдени се 4 резултати на тема „геге демировски“
Вести

Демировски со апел до Пендаровски: Доколку повторно не сме повика на лидерската средба, не очекувајте и не барајте глас од ромите!

Претседателот на Народната партија на ромите Геге Демировски преку статус на Фејсбук упати апел до претседателот на државата Стево...