ганка цветанова

Пронајдени се 5 резултати на тема „ганка цветанова“
Вести

Ганка Цветанова: Вашите коментари за Силјановска полни со сексизам и дискриминација врз основа на возраста се мизерни и недолични

Ганка Цветанова на својот твитер профил објави статус со кој го изрази својот револт за третманот и коментарите по социјaлните мрежи...