фулам

Пронајдени се 9 резултати на тема „фулам“
Фудбал

Фулам најактивен на последниот ден од преодниот рок: Денеска пристигнуваат пет нови играчи, еден од нив вистинска бомба

Можеби малку и доцна но со големи трансфери тргна и новиот англиски премиерлигаш Фулам. Многумина му замеруваа на менаџерот Славиша...