фудбалски клуб

Пронајдени се 6 резултати на тема „фудбалски клуб“
Фудбал

Едвај се концентрираат на фудбалот: Кога ќе ја видите оваа сексапилна сопственичка на овој клуб ќе ви стане јасно како станала газдарица

Австриската Бундес лига оваа сезона ќе може да се пофали со тоа што во своите редови ја има најверојатно најсексапилната претседателка...
Хроника

Групна тепачка на фудбалери по завршување на фудбалски меч во Скопје- интервенирала полицијата по што следувало и апсење

На 14.04.2019 година во 18.10 часот во СВР-Скопје било пријавено дека на фудбалскиот стадион на ФК Волково во село Волково, по завршување на...