фудбалска репрезентација

Пронајдени се 50 резултати на тема „фудбалска репрезентација“
Фудбал

Фудбалската репрезентација го одработи официјалниот тренинг пред мечот со Ерменија и дебито на новиот селектор (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Македонската фудбалска репрезентација го одработи официјалниот воедно и последен тренинг пред утрешниот меч со Ерменија за дебито...
Фудбал

Македонија денес ќе го има последниот настап на ЕП во фудбал, последен меч и за Горан Пандев во националниот дрес

Фудбалската репрезентацијата на Македонија денес во 18.часот во Амстердам го игра својот последен натпревар на ЕУРО 2020 против репрезентацијата...