фудбалер

Пронајдени се 65 резултати на тема „фудбалер“
Фудбал

Фудбалерот преку фотографија откри како изгледа откако се заразил со коронавирусот- прв позитивен случај во Ла Лига (ФОТО)

Првиот случај на инфициран играч со коронавирус во Ла Лига е потврден денес. Ова е дефанзивецот на Валенсија, Езекиел Гарај, кој самиот...