фризура

Пронајдени се 25 резултати на тема „фризура“
Познати

Сенида повторно го смени имиџот: Таа е „кралица на трансформациите“, и ова се сите нејзини изданија

Пејачката Сенида Хајдарпашиќ, попозната како Сенида, често експериментира со изгледот, а фановите и го дадоа епитетот „кралица на трансформациите“. Сенида...
Познати

Џеј Ло ги насмеа своите фанови со фотографија од када: Атрактивната пејачка не сте ја виделе во вакво издание! (ФОТО)

Атрактивната пејачка Џеј Ло е доста активна на социјалните мрежи и секогаш што и да објави ги собира сите воздишки и коментари од своите...
Занимливости

Си направила фризура со суперлепило: Подготвува тужба за производителот – немало упатство дека не се користи за коса

„Инфлуенсерката“ Тесика Браун се прослави на интернет откако објави дека, поради недостаток на спреј, „си направила“ фризура со суперлепило,...
Познати

Ги изненади сите откако сподели фотографија со непрепознатлива фризура- цел регион зборува за храбриот потег на Сека Алексиќ (ФОТО)

Фолк пејачката Сека Алексиќ своите фанови на социјалните мрежи ги остави без зборови откако сподели нова фотографија на која е непрепознатлива...
Фудбал

Ретко кој фудбалер се осудува на ваква фризура: Нејмар ги остави фановите во неверување откако го промени имиџот (ФОТО)

На сите им е веќе познато дека фудбалерот Нејмар знае да ја шокира јавноста со своите фризури кои често ги менува се почесто, а овој пат...
Занимливости

Сите мислеа дека нејзината коса е упропастена со дамки од фарба, но оваа фризура крие нешто досега невидено! (ВИДЕО)

По бојадисувањето на косата сите мислеле дека фризерката не ја одработила работата како што треба. Но, под розовите бојадисани „дамки“...
Познати

Фановите подзинаа кога видоа што облече Северина среде јуни, а кога ќе и ја видите новата фризура ќе се изненадите (ФОТО)

Пејачката Северина Којиќ од секогаш ги импресионирала своите фанови со својот изглед и имиџ, а овој пат таа ги изненади сите со комбинација...