фотошоп

Пронајдени се 22 резултати на тема „фотошоп“
Познати

Разбеснето демантира дека користи фотошоп, а фановите од оваа глетка подзинаа – Дара Бубамара не личи на себе, особено џиновските гради

Популарната балканска пејaчка Дара Бубамара не се откажува од ова навистина долго топло лето. Таа покажува дека уште и е многу жешко,...
Познати

Оваа фотографија на ќерката на српскиот пејач ќе ја гледате со неверување – младата пејачка буквално била на „ремонт“, особено задникот (ФОТО)

Не е тајна дека многумина пејачки идат под нож откако ќе го привлечат медиумското внимание и ќе станат познати се со цел за да си ги „исправат“...
Познати

Дара Бубамара повторно си заигра со фотошопот – регионот бесно реагираше, сега претера и се „испегла“ до непрепознатливост (ФОТО)

Пејачката Дара Бубамара повторно се заигра во Фотошоп, што го забележаа нејзините следбеници на Инстаграм. Дара често добива комплименти...
Познати

Дара Бубамара не изгледа исто како на фотографиите: Овој коментар има добро да ви ги отвори очите за тоа што го гледате на Инстаграм (ФОТО)

Пејачката Дара Бубамара во последно време често споделува фотографии од различни дестинации кои ги посетува со своето 20 години помладо...
Познати

Сораја стана непрепознатлива- на фотошоп толку многу се изобличи, што веќе наместо во градите сите ја гледаат само на ова место! (ФОТО)

Српската старлета Сораја Вукилиќ откако беше заборавена во јавноста и медиумите реши само со неколку фотографии да стане најозборувана...
Познати

Претера со фотошопот: Луна ги сликаше силиконите кои и се поголеми од главата, за фановите иако нереални не можат да ги изнагледаат

Пејачката Луна Џогани овие денови по запросувањето е на заслужен одмор во Турција заедно со својот свршеник. Таа секојдневно ги изненадува...
Познати

Денеска и се смее целиот свет, дури и фановите: Повторно се посрамоти со фотошопот, овој пат еве каде згреши (ФОТО)

Пред неколку денови Ким Кардашијан реши да ги почести фановите со фотографија од чиста мира на својот Инстаграм профил. Имено таа објави...
Познати

Стана вистинска секси мачка и предизвика војна дали користи фотошоп: Ана се преполови, а овој дел од телото и изгледа застрашувачки

Пејачката Ана Николиќ долго водеше борба со вишокот на килограмите, а со најновата објава на социјалните мрежи ги воодушеви сите фанови. Имено...