фотографии

Пронајдени се 32 резултати на тема „фотографии“
Хроника

Обвинение за браќа од Битола: Убедувале деца до 14 години да им праќаат интимни клипови, пронајдени над 8.000 содржини детска порнографија

По спроведена истражна постапка, Основното јавно обвинителство Битола поднесе Обвинителен акт против двајца браќа на возраст од 51...
Вести

Забеганоста на владата на СДСМ нема крај: По Германија, Франција и Индонезија и фотографии од Тајланд за поддршка на домашниот туризам

Аздисаната и забегана Влада на СДСМ наместо домашен туризам, го рекламира Тајланд. Покрај Германија, Франција и Бали во Индонезија,...
Занимливости

ЖИВОТОТ Е ЧУДО: Мајка пронашла стара слика од момчето на ќерка си и открила неверојатен факт за двајцата нив! (ФОТО)

Многу вљубени парови тврдат дека им било судено кога тогаш да завршат во врска или брак, но овој пример ја кренал оваа изрека на едно...
Занимливости

СВЕТОТ ВО ШОК: Протекоа фотографии од кралското семејство кои што никако не требаше да излезат во јавноста (ФОТО)

Како да го привлече вниманието на себе, на снаодливата фотографка и текнало да користи двојници кои што го прикажуваат кралското семејство...
Хроника

„Дај ми пари и злато или ќе ги објавам голите фотографии кои ми ги праќаше“- закани од млад гостиварец до поранешната девојка

Дваесет и двегодишна жителка на гостиварското село Балиндол, вчера го пријавила дека нејзиното поранешно момче  за уцена. Од СВР Тетово...