фотограф

Пронајдени се 9 резултати на тема „фотограф“
Занимливости

Фотографиите на Рафески ќе ви го одземат здивот: Апелира природата во Македонија да се зачува бидејќи таа ни дава живот (ВИДЕО)

Македонскиот фотограф Влатко Рафески во видеото кое го направи „Никон“ преку фотографиите од природните убавини во Македонија апелира...
Познати

Целиот регион ја осудува, но таа упорно дрско провоцира: Карлеуша нападна фоторепортер, а кога ќе видите каде го фати ќе ви се слоши (ФОТО)

Јелена Карлеуша вчера се појави на суд каде имаше две судења, едното со Светлана Цеца Ражнатовиќ, а другото со Оњен Врањеш. По завршување...
Занимливости

Едвај спаси жива глава: Среќниот фотограф врз кои скокнаа хрватските фудбалери направи историски фотографии, но доби и бакнеж (ФОТО)

Откако Марио Манџукиќ на крајот од првото продолжение го постигна победничкиот гол за Хрватска против Англија „коцкестите“ се занесоа...