фонд за здравство

Пронајдени се 7 резултати на тема „фонд за здравство“
Вести

Извиси ли Мухамед Зекири: Во списокот на ДУИ за нови директори со Фондот за здравство ќе раководи Фатон Ахмети?

ТВ21, покрај предлогот на Куштрим Рамадани за директор на МЕПСО, дознава и дека Демократската унија за интеграција дала предлози за директори...