фонд за иновации и технолошки развој

Пронајдени се 8 резултати на тема „фонд за иновации и технолошки развој“
Вести

„Вкусно изненадување“: Фондот за иновации по безброј скандали прослави 15 илјади јалкови на Фејсбук со сечење торта (ФОТО)

На власта предводена од СДСМ и Зоран Заев народски кажано никако да им дојде памет. Директорот на Фондот за иновации и технолошки развој...