фокус

Пронајдени се 8 резултати на тема „фокус“
Вести

Мицкоски за „Фокус“: СДСМ се однесува незрело и неодговорно, велеа здравјето е најважно, а брифираа датуми за избори

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во интервју за Фокус вели дека СДСМ се однесува неодговорно во врска со коронавирусот,...