флојд мејведер

Пронајдени се 10 резултати на тема „флојд мејведер“
Познати

Часовник за милијардери- фановите подзинаа кога дознаа колку пари фрлил Мејведер за овој дијамантски рачен ѕвер (ВИДЕО)

Контроверзниот американски боксер Флојд Мејведер, повторно  ја покажа својата „скромна“ страна. Тој се почести со уште еден скап подарок. Најбогатиот...
Познати

Боксерската легенда знае да ужива: Мејведер на одмор на Бахамите, а кога ќе ги видите неговите три девојки ќе се „онесвестите“

Боксерската легенда Флојд Мејведер е познат по тоа што ги сака парите, но и знае да ужива во животот. Мејведер реши да замине на одмор...
Познати

Познатите му завидуваат: Флојд Мејведер ја има најголемата и најскапата елка во својот дом, но од еден детаљ ќе занемете (ФОТО)

Откако сите познати личности се пофалија со новогодишните елки, дојде ред и за победникот за оваа година со најголема новогодишна елка...