физичка пресметка

Пронајдени се 92 резултати на тема „физичка пресметка“
Регион

ТЕПАЧКА НА АВТОПАТОТ ЗА ЦРНА ГОРА: Неколку лица излегоа од своите автомобили за да се пресметат физички (ВИДЕО)

Неколку момчиња синоќа се истепале на автопат во Црна Гора во близина на наплатната рампа кај Матешево. На социјалните мрежи беше објавена...
Хроника

22 годишник истепал соселанец на 53 годишна возраст и му се заканувал со вперен пиштол – полицијата веднаш реагирала, еве ги деталите

На 02.02.2022 во полициското одделение во струшкото село Велешта приведен е Е.Г.(22) од с.Лабуништа, кој претходно во селото физички го нападнал...
Познати

Крв на сите страни, Гоца Божиновска завршила во болница со тешки повреди: Пејачката го бранела синот од друга жена

Пејачката Гоца Божиновска без никакво двоумење призна дека поради нејзиниот наследник Мирко Шијан сериозно физички се пресметала...
Хроника

Татко пријавил дека неговиот син и врсничка која му била другарка биле физички нападнати од неколку малолетници

На 20.01.2022 во 16.30 часот Ф.Д.(39) од Скопје пријавил дека на 19.01.2022 околу 23.00 часот на подрачјето на Центар неговиот син и неговата другарка...
Скопје

Костовски ги демантира порталите кои објавиле дека имало тепачка во општината Бутел, инцидентот се случил во подрачната единица која спаѓа под Министерството за финансии

Почнаа конструкциите и лагите ! Почитувани граѓани на Општина Бутел, Вечерва одредени портали веројатно по нечија насока пишуваат...
Хроника

Драма во средно училиште во Струга: Професор со метален предмет претепал ученик, детето завршило во болница на шиење

Професор со метален предмет денеска околу 13.30 часот повредил ученик во средното училиште „Ибраим Темо“ во Струга. Ученикот бил примен...