физичка пресметка

Пронајдени се 48 резултати на тема „физичка пресметка“
Останати спортови

Прес-конференцијата се претвори во хаос: Фјури и Вајлдер не избираат место за физичка пресметка (ВИДЕО)

Светскиот шампион во тешка категорија во ВБЦ верзијата, Дионтеј Вајлдер и неговиот противник Тајсон Фјури за малку ќе имаа физичка...