Филип Живојиновиќ

Пронајдени се 47 резултати на тема „Филип Живојиновиќ“
Познати

Погледнете во вилата на Пријовиќ од 500.000 евра: Раскошен луксуз, скриен двор а пијаното е посебна приказна за себе (ФОТО)

Популарната пејачка Александра Пријовиќ и нејзиниот сопруг Филип Живојиновиќ живеат со синот Александар во прекрасна вила на Бежанијска...
Познати

ПРИЈОВИЌ НЕ ГИ ЖАЛИ ПАРИТЕ: Пејачката за роденденот на својот сопруг потрошила цели 34.000 евра – дали е вреден овој подарок толку многу ?!

Пејачката Александра Пријовиќ на својот сопруг му подари Ролекс во вредност од 34.000 евра Филип Живојиновиќ го прослави својот 36 -ти роденден...
Познати

ВЕСЕЛБА ВО ДОМОТ НА ПРИЈОВИЌ И ФИЛИП! Честитки од сите страни – се огласија Брена и мајката на пејачката: „Нека овој ден те развесели“ (ФОТО)

Филип Живојиновиќ го слави својот 36 -ти роденден, а неговата сопруга Александра Пријовиќ јавно му го честиташе прекрасниот ден со емотивна...
Познати

Таа му е вистинска мајка: Филип Живојиновиќ и го честиташе роденденот на Зорица, а за овој детаљ речиси зборуваат сите (ФОТО)

Мајката на Филип Живојиновиќ и свекрвата на Александра Пријовиќ, Зорица Накиќ денеска слави роденден, а синот по тој повод и упати емотивни...
Познати

Александра Пријовиќ откри непознати детали од почетокот на врската со Филип: „Поради него живеев во авион“

Александра Пријовиќ се потсети на почетокот на нејзината врска со Филип Живојиновиќ, па откри детали кои не се познати на јавноста. -Толку...
Познати

Како од бајките: Кога ќе видите каква новогодишна елка имаат во домот Александра Пријовиќ и Филип ќе останете без зборови (ФОТО)

Новогодишните и божиќните празници се пред нас, а по тој повод многу познати личности веќе започнаа да ги украсуваат своите домови и...
Познати

Интимна фотографија која им го растопи срцето на сите- кога ќе видите каде и пред кого се бакнуваа Пријовиќ и Филип ќе се разнежните

Пејачката Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ ретко делат интимни моменти од нивниот приватен живот во јавноста. Но, парот неодамна...
Познати

Услови како во кралско семејство- кога ќе видите што требала да исполни дадилката на синот на Пријовиќ ќе останете без зборови

Српската пејачка Александра Пријовиќ се врати на музичката сцена само три месеци откако се породи со синот Александар. Како што има...
Познати

ПРВИ ФОТОГРАФИИ: Александра Пријовиќ си замина од тајниот излез на болницата, гордиот татко го носеше синот

Српската пејачка Александра Пријовиќ, денеска излезе од приватната болница во Белград, во која во средата на свет го донесе синот Александар. Мајката...
Познати

И таа стана баба: Мајката на Филип Живојинивоќ се огласи откако тој стана татко, еве што му порача на семејството на Брена! (ФОТО)

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ денеска по прв пат станаа родители, а пејачката на свет го донесе нивниот син Александар. Семејството...
Познати

Вистинска драма: Филип ја уценува Пријовиќ во осмиот месец од бременоста- ќе се исели од станот ако пејачката го направи ова

Александра Пријовиќ жестоко се скарала со својот сопруг Филип Живојиновиќ бидејќи во нејзиниот стан тој не дозволува да се пресели...
Познати

Осамна нова фотографија од Јамајка: Александра и Филип не кријат колку се среќни, а поради овој детаљ сите им завидуваат (ФОТО)

Три месеци по гламурозната свадба на Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ парот објави заедничка фотографија од Јамајка каде двајцата...