фијат цаноски

Пронајдени се 6 резултати на тема „фијат цаноски“
Вести

„Лидер“ со детали за случајот ТНТ: Преку притисоци се обидуваат да земат финансиска оштета од државата и од обвинетите

Денеска заврши уште едно рочиште за предметот ТНТ во Основниот Суд 1 во Скопје, кое се однесува на рушењето на недоизградената дивоградба...
Вести

СЈО се бори против сопствените докази: Сите документи кои ги презентира се чист доказ дека Космос на Цановски е дивоградба

Во судот денес тече рочиштето за ТНТ, за рушењето на дивоградбата Космос на Фијат Цановски. Денес СЈО ги презентира доказите. Но презентирајки...