ФЕТО

Пронајдени се 8 резултати на тема „ФЕТО“
Вести

Владата на Заев финансира весник поврзан со терористичката организација ФЕТО, одговорна за неуспешниот обид за државен удар во Турција

Владата на Република Македонија објави список на печатени медиуми на кои им доделува финансиска поддршка. На 11 печатени медиуми им...