Фернандо Алонсо

Пронајдени се 25 резултати на тема „Фернандо Алонсо“
Останати спортови

Еден од најдобрите Формула 1 возачи става крај на кариерата- со емотивно видео се збогува од фановите (ВИДЕО)

Двократниот светски шампион Фернандо Алонсо се повлекува од Формула 1. Шпанецот објави емотивно видео за збогум на својот Твитер профил,...