фејсбук статус

Пронајдени се 8 резултати на тема „фејсбук статус“
Познати

Во минатото водеше војна со Цеца, па сега се кае: Еве што му порача синот на Аркан на фудбалерот кој ја објави Карлеуша гола (ФОТО)

Скандалот со голите фотографии на пејачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш никако да престане. Поддршката Карлеуша ја добива...
Вести

Србов: Судијката Кацарска е пример што се човек треба да стори за едно обично унапредување и стотина евра повисока плата

Изминатиот период низ медиумите следам на што се нафатила судијката Кацарска во случајот „Тенк“ каде е обвинет Никола Груевски. Од...
Вести

Груевски: Автопатот Кичево – Охрид, владата на СДСМ го затекна на изграденост од 50 осто, но и покрај тоа тој една година е во застој

Сличен на проектот автопат Скопје – Штип е градбата на нов автопат Кичево – Охрид. Слична приказна како и првиот. Требало анекс,...